Собир на записи

Снимач на состаноци: Снимајте ги состаноците потоа складирајте, споделувајте и транскрибирајте ги вашите снимки од состаноците со еден клик.

Снимајте Zoom, Google Meet и Microsoft Teams состаноци.

Доверлив од 100.000+ муштерии од целиот свет.

img

4.8/5

Оценет одличен 4.8/5 врз основа на 100+ прегледи на Trustpilot.

img

Автоматизиран рекордер за состаноци

Meetingtor, вашиот нов асистент за состаноци, го трансформира вашето искуство за состаноци со автоматско приклучување и снимање на вашите календарски состаноци. Automated Meeting Recorder е дизајниран да ја зголеми продуктивноста со снимање на секој детал, за да можете да се фокусирате на дискусијата без да пропуштите ритам.

Со Meetingtor, снимањето на сите Google календарски состаноци и Outlook состаноци е лесно. Meetingtor ви овозможува повторно да разгледате било кој од Zoom состаноци, Google Meet состаноци и Microsoft Teams Состаноци во секое време. Тоа е совршено за сите кои сакаат да го рационализираат својот работен тек и да ги следат важните разговори со леснотија. Збогум на рачно земање на белешки и здраво на бесрамниот менаџмент на средби со Meetingtor.

Споделување на записи од состаноци

Meetingtor го олеснува споделувањето на видеата за средба со вашиот тим, осигурувајќи се дека сите ќе останат информирани и усогласени. Веднаш штом завршува состанокот, Meetingtor го прикачува снимањето на состанокот на вашата сметка со споделлив линк.

Претворете ги вашите снимки од состаноци во видео пораки за зајакнување на ангажманот и комуникацијата во вашите образовни, професионални или бизнис групи.

img
img

Продавница Запознавање снимки безбедно

Со водечките SSL и SOC сертификации во индустријата, Meetingtor гарантира дека секоја снимка од состанокот е приватно складирана и видлива само за вас. Без разлика дали снимате критички корпоративни состаноци, сеанси за брејнсторминг или виртуелни работилници, Meetingtor гарантира дека вашите снимки од состанокот се безбедно заштитени. Почни да ги обезбедуваш снимките од состанокот денес со Meetingtor!

First Icon Second Icon

Запознавање со забелешките

Престани да губиш време за рачно земање пораки на твоите состаноци. Не мораш ни да се придружиш на состанокот за да водиш белешки, Meetingtor ќе се приклучи, ќе го сними состанокот и ќе ги земе забелешките од твое име.

Со снимање на секој детал со автоматски рекордер за состаноци, Meetingtor им овозможува на учесниците целосно да се вклучат, да го зголемат фокусот и продуктивноста. Тој нуди достапна, концизна транскрипција и резимеа, обезбедувајќи беспрекорна соработка и следење.

img

Широка поддршка на платформата

Meetingtor се истакнува со својата широка поддршка на платформата. Без разлика дали сакате да снимате Zoom состаноци, Microsoft Teams состаноци, Google Meet состаноци или било која друга виртуелна платформа за состаноци, Meetingtor беспрекорно се интегрира со сите нив.

Едноставно поврзете го календарот на Outlook или Google календарот со Meetingtor и сте подготвени. Ова значи дека можете да снимите Zoom состаноци, Microsoft Teams состаноци или Google Meet состаноци.

Снимајте ги состаноците насекаде

img

Можете да ги снимате вашите состаноци користејќи Meetingtor на вашиот смартфон или лаптоп. Апликацијата за снимање на состаноци е достапна за Android уреди и iOS апликација е достапна за iPhone уреди. Секогаш можете да снимате состаноци од нашата веб-страница или од снимачот на состаноци Chrome продолжување. Оваа флексибилност гарантира дека можете да ги снимате вашите состаноци без оглед на вашиот уред, со што сите ваши дискусии ќе тргнат на една безбедна, лесно достапна локација.

Со Meetingtor, никогаш не мора да се грижиш за пропуштање на важни разговори. Нашата платформа безбедно ги собира и складира вашите снимки на состаноци, овозможувајќи ви пристап до нив секогаш кога ќе ви треба, од каде и да сте. Тоа е совршена алатка за професионалци кои бараат флексибилност и достапност во своите работни алатки, правејќи го управувањето со состаноци поефикасно од било кога.

Google Play
App Store

Карактеристики

Снимај далечински состаноци

Meetingtor снима оддалечени состаноци низ различни популарни платформи, вклучувајќи Zoom, Microsoft Teams и Google Meet. Оваа функционалност гарантира дека секој детал од вашите виртуелни интеракции е заробен и зачуван со прецизност. Meetingtor не само што го подобрува процесот на преглед за присутните по состаноците, туку и служи како витален ресурс за оние кои ја пропуштија сесијата во живо, осигурувајќи ги сите да останат информирани.

Сослушувајте ги белешките автоматски

На крајот од секој состанок, Meetingtor може автоматски да ви ги испрати забелешките од состанокот. Ова се погрижи да најдеш кој што кажал на состанокот. Забелешките од состанокот ви даваат писмена верзија на состанокот која можете да ја споделите со вашите колеги или надзорници. Забелешките за состанокот им помагаат на корисниците да видат кој што рекол што, олеснувајќи го следењето на задачите и одлуките донесени за време на состанокот.

Снимај состаноци во твојот календар

Поврзете го вашиот Outlook календар или Google календар со Meetingtor само еднаш, а потоа Meetingtor ќе се приклучи и снима состаноци автоматски. На овој начин, снимките започнуваат автоматски, заземајќи ја секоја клучна точка за која се зборува на состанокот. Автоматизираното снимање на состаноци е лесен метод за следење на дискусиите и дејствата, рационализирање на управувањето со состаноци и прегледот.

Продавница и организирање на снимање на состаноци

Meetingtor активно го поедноставува снимањето и организирањето на вашите состаноци на сигурно место, обезбедувајќи безбедно складирање на вашите дискусии и одлуки. Ви помага да ги најдете и споделите минатите состаноци, совршени за повторно разгледување на деталите или навака. Со Meetingtor, управувањето со архивите на вашите состаноци станува лесно со тоа што ќе ви се даде брз пристап до вашите записи за состаноци.

Збир на брзиот состанок

Meetingtor создава јасни и брзи резимеа за средби, истакнувајќи ги главните точки, одлуки и задачи. Средбата со резимета им олесни на сите да видат за што се дискутира и што треба да се направи понатаму. Сумирањето на состаноците е брз начин за следење на важни информации. Можете да ги споделите збирките за состанок со учесниците за да може секој да ги провери клучните точки и акционите елементи по состанокот. Колегите кои пропуштаат состанок може да проверат состаноци за брзо да го стигнат остатокот од тимот.

Споделување на записи од состаноци

Споделете ги вашите снимки од состанокот со присутните, учесниците или колегите на кои им требаат. По снимањето на состанокот, Meetingtor може брзо да го испрати видеото за состанокот на сите кои биле таму, го пропуштиле или треба да останат информирани. Видеата за средба им помагаат на сите да ги дочекаат дискусиите, да останат транспарентни и да работат заедно на следните чекори.

Поддржани јазици

Еве ги најпопуларните јазици Meetingtor поддршка за забелешките за средбата.

img

Англиски

img

португалски

img

турски

img

шпански

img

хебрејски

img

француски

img

германски

img

арапски

img

бугарски

img

кинески

img

хрватски

img

чешки

img

дански

img

холандски

img

естонски

img

фински

img

грчки

img

хинди

img

унгарски

img

исландски

img

индонезиски

img

ирски

img

италијански

img

Јапонски

img

корејски

img

латвиски

img

Литвански

img

македонски

img

малајски

img

норвешки

img

полски

img

романски

img

руски

img

српски

img

словачки

img

словенечки

img

шведски

img

тајландски

img

украински

img

виетнамски

Обезбедување од ентерпрајз-клас

Безбедноста и приватноста на клиентите е наш приоритет на секој чекор. Ние ги исполнуваме SOC 2 и GDPR стандарди и обезбедуваме вашата информација да биде заштитена во секое време.

ISO 27001

Meetingtor е...

Полека.

Meetingtor се истакнува како најпотребна опција. Снимањето на состаноци со Meetingtor е јасно - нема потреба да се пресее преку водичи или прирачници за да започнете. Плус, Meetingtor подржува повеќе јазици, така што можете да се движите во неговата табла на вашиот сопствен јазик за попречено искуство.

Паметен.

Meetingtor е паметен рекордер за состаноци кој има интеграции со други AI алатки за средба. Можете да креирате забелешки за состаноци, да се состанувате со резимеа и повеќе со AI напојувач за снимање на состаноци. Дополнително, паметниот рекордер за состаноци нуди големи можности за споделување и соработка за далечински тимови.

Прифатливи.

Пробај Meetingtor бесплатно! Ако имате многу престојни состаноци кои ќе треба да бидат снимени, време е да почнете да користите помошник за Meetingtor AI состаноци. Meetingtor Премиум има големи AI интеграции и неограничени можности за снимање и споделување на состаноците.

Една претплата 4 решенија

Соработувај со датотеките со твојот тим. Уредете ги дозволите и организирајте ги вашите датотеки и папки.

Текст до говор

img

Speaktor

Претвори го твојот текст во глас и читај на глас

Говор во текст

img

Transkriptor

Конвертирајте ги вашите аудио и видео фајлови во текст

AI писател

img

Eskritor

Креирајте AI генерирана содржина

Апликација за снимање на состаноци

img

Meetingtor

Архивирајте ги вашите онлајн состаноци

Архива во 4 едноставни чекори

1

Регистрирај се

Прво, кликнете на копчето "Логин" или "Пробај го бесплатно". Потоа, можете да продолжите со вашата Google сметка или да се регистрирате со вашиот мејл. Сега, можете да го искористите вашиот Meetingtor профил за снимање на состаноци.

2

Поврзи го твојот календар

Поврзете го вашиот Google календар или Outlook календар и сите ваши престојни состаноци на вашиот календар ќе бидат снимени автоматски со Meetingtor.

3

Прифати Meetingtor на состанокот.

Meetingtor ќе се приклучи на вашите престојни состаноци автоматски. Единственото нешто што треба да го направиш е да го прифатиш Meetingtor на состанокот. По завршувањето на состанокот, Meetingtor ќе ви испрати линк кој можете да го видите вашиот состанок.

4

Донеси ги забелешките од состанокот.

Meetingtor има интеграции со Transkriptor, состанување на транскрипциониот софтвер и Eskritor, уредник за забелешки за состаноци. Можете да транскрибирате снимања на состаноци и да ги сумирате забелешките за состанокот брзо со исполнување на интеграции.

Што вели клиентот?

4.8/5

Доверлив од 100.000+ муштерии од целиот свет.

4.5/5

Оценети 4,5/5 врз основа на 50+ прегледи на Capterra

4.5/5

Оценети 4,5/5 врз основа на 50+ прегледи на G2

Најчесто поставувани прашања

Meetingtor е AI асистент за состанок наменет за снимање, транскрипција и сумирање на состаноци. Платформата за состаноци на Meetingtor се интегрира со различни алатки за видеоконференција за зајакнување на ефикасноста и продуктивноста на состаноците. Meetingtor автоматизира снимање и состанување на белешки. Meetingtor им овозможува на поединците и тимовите да се фокусираат повеќе на дискусијата и помалку на административните задачи. AI можности за средба обезбедуваат секој состанок да биде заробен детално, правејќи Meetingtor одлична алатка за секој професионалец.

Да, не ви треба кредитна картичка за да почнете да ги снимате вашите состаноци. Meetingtor им нуди бесплатно судење на сите. Ако ви требаат дополнителни карактеристики, како што се поголем простор за складирање или AI интеграции како што се транскрипции за запознавање и состаноци, можете да надградите на премиум сметка. Регистрирај се сега за да почнеш да снимаш состаноци.

Започнувањето со Meetingtor е лесно. Едноставно регистрирајте се на Meetingtor веб-сајт, поврзете го вашиот календар и изберете ги онлајн платформите за состаноци кои ги користите. Оттаму, Meetingtor автоматски ќе се приклучи и снима вашите закажани состаноци, обезбедувајќи транскрипции и резимеа директно на вашата сметка. Со корисничкиот интерфејс и процесот на брзо поставување, можете да почнете да ја зголемувате продуктивноста на состаноците за ништо.

Meetingtor работи преку поврзување со вашите претпочитани онлајн платформи за состаноци, како што се Zoom, Google Meet и Microsoft TeamsИ автоматски ги снима и обработува вашите состаноци. Откако ќе биде поврзана со вашиот календар, се приклучува на закажаните состаноци во ваше име, ги снима и потоа обезбедува транскрипции и резимеа. Оваа беспревршна интеграција и автоматизација им олеснуваат на корисниците да управуваат со своите состаноци и да осигураат дека нема да се пропуштат критични информации, зголемувајќи ја целокупната продуктивност и соработката.

Да, можете да ги транскрибирате и сумирате вашите состаноци со Meetingtor. Платформата користи напредна AI технологија за да обезбеди точни транскрипции и концизни резимеа на вашите состаноци, зафаќајќи клучни точки, одлуки и акциони предмети. Оваа карактеристика е непроценлива за разгледување на состаноци, осигурување дека сите учесници имаат пристап до важни информации, и олеснување на ефикасно следење на дискусиите и одлуките донесени за време на состаноците.

Апсолутно, вашите податоци за состанокот се безбедни со Meetingtor. Платформата ги користи безбедносните мерки во индустријата, вклучувајќи SSL и SOC сертификации, за да се осигура дека сите ваши снимени состаноци ќе бидат складирани приватно и сигурно. Само овластени корисници имаат пристап до снимање на состаноци, заштитувајќи ги вашите информации против неовластен пристап и обезбедувајќи усогласеност со стандардите за приватност.

Поврзувањето на календарот со Meetingtor е јасно. Можете да го поврзете вашиот Outlook календар или Google календар директно преку подесувањата на Meetingtor. Откако ќе се поврзете, Meetingtor автоматски ги открива вашите закажани состаноци и им се приклучува во ваше име за снимање, транскрипција и сумирање. Оваа интеграција го поедноставува процесот на управување со снимките и забелешките, осигурувајќи се дека никогаш нема да пропуштите детали за состанокот.

Да, можете да пристапите до вашите снимени состаноци од било каде. Meetingtor нуди платформа базирана на облак која ви овозможува да ги гледате, споделувате и управувате вашите снимки и белешки од било кој уред, без разлика дали е паметен телефон, таблет или компјутер. Оваа флексибилност гарантира дека секогаш можете да останете информирани и ангажирани, без разлика каде се наоѓате, правејќи го идеално решение за професионалци во движење.

Meetingtor нуди различни планови за складирање кои ќе ви одговараат на вашите потреби. Без разлика дали имате неколку состаноци неделно или неколку секој ден, имаме план кој ќе ги прифати вашите барања за складирање. Со премиум планот на Meetingtor, можете да уживате во неограничени можности за снимање и складирање на состаноци, осигурувајќи дека сите ваши состаноци се безбедно архивирани и достапни секогаш кога ви требаат.

Meetingtor поддржува широк спектар на онлајн платформи за состаноци, вклучувајќи Zoom, Microsoft Teams и Google MeetМеѓу другите. Неговата разноликост и широка подршка на платформата осигуруваат дека без разлика која услуга ја користите за вашите виртуелни состаноци, Meetingtor може беспрекосно да се интегрира, обезбедувајќи конзистентно и сигурно искуство во управувањето со состаноци.

Точноста на забелешките за состаноците и резимеата на средбите обезбедени од Meetingtor е до 95%, благодарение на неговите напредни AI алгоритми. Платформата е дизајнирана да го препознае и транскрибира говорот точно, дури и на состаноци со повеќе учесници или позадинска бучава. Слично на тоа, збирките на средбите се изработени за да се сними суштината на дискусиите, истакнувајќи ги клучните точки и акционите точки, со што корисниците ќе добијат сигурен и збиен преглед на нивните состаноци.